Vexiprůvodce

Vize
Během pandemie Covid-19 jsem měl čas přehodnotit své podnikání. Když jsem přemýšlel o svých dvou vášních – průvodcování a vexilologii – zrodil se koncept Vexiprůvodce. Průvodce, který kromě toho, že má dostatek znalostí pro svou práci obecně, dokáže své klienty informovat i o historii místních symbolů, ukázat jim zajímavá místa z vexilologického hlediska a/nebo místa pro focení vlajících vlajek. Věděli jste například, že Jindřich Trenkwald – hlavní výrobce praporů v 19. století – měl svůj obchod v pražském paláci na Národní třídě, který je pevně spjat se sametovou revolucí.

Mise
Kromě kvalitních služeb soukromého průvodce vám chceme nabídnout i něco speciálního – ať už standardní exkurze doplněné o vexilologický obsah nebo exkurze speciálně určené pro milovníky vlajek a znaků. Takto si můžete užívat společné prohlídky se svými blízkými nebo jim nabídnout jiné možnosti využití volného času, když se budete vexilologicky bavit. Jsme připraveni uzpůsobit exkurze vašim potřebám a zájmům. Vexilolognet je tu jak pro vás – vexilology, tak pro vaši rodinu, kolegy či přátele, kteří si chtějí jen užít krásná zákoutí střední Evropy nebo se ve volném čase procházet uměleckými či nákupními galeriemi. Našim klientům také pomáháme se zajištěním ubytování či dopravy tak, aby byl jejich pobyt maximálně uspokojující.

Nabídka
Přehled standardních exkurzí s cenami zveřejníme v prvním čtvrtletí 2024. Pro zaslání aktuální nabídky či pro exkurze na míru nás neváhejte kontaktovat.

Ilustrační fotografie
Praha – památník II. odboje (1939-1945) v podobě československé vlajky.
Vídeň – Spolkové ministerstvo evropských a mezinárodních záležitostí s vlajkami OSN a EU.
Budapešť – Vlajky dějin Maďarska (série 23 historických vlajek vybraných pro použití při oficiálních příležitostech) před prezidentským palácem.

Reference
Naše reference nově naleznete i na TripadvisorUžili jste si naše služby? Máte nějaká doporučení, co bychom mohli zlepšit? Zanechte nám referenci na naše služby i vy! Odkaz naleznete zde.

Julieta Koci, Uruguay
prosinec 2018
Praha
>>> Díky Petře <<< Není nic lepšího, než si prohlédnout město s člověkem, který v něm žije a zná detailně jeho historii i zákoutí.

Maria Celeste Frascaroli, Argentina
březen 2019
Praha – Bratislava – Budapešť – Vídeň
Petr byl velmi výjimečný průvodce. Od prvního okamžiku jsme se s ním cítili jako doma. Byl velmi pozorný a velmi přátelský. Jeho znalost každého z navštívených míst byla na špičkové úrovni. Na druhou stranu byly trasy přizpůsobeny našim zájmům a potřebám a splnily více než naše očekávání. Probouzel v nás zájem a očekávání v každém okamžiku Je to velmi milý člověk, který sdílí svou osobnost s ostatními a působí, jako bychom se znali již dlouho.

María Monserrat Hernández Agustín, Španělsko
srpna 2021
Praha – Drážďany – Č. Krumlov – Vídeň – Budapešť
Petr nás provedl svou rodnou Prahou, ukázal nám její zákoutí a vyprávěl její příběhy s nadšením a znalostmi někoho, kdo svou práci miluje. Tím nebyla nijak dotčena jeho skvělá společnost v Krumlově a později ve Vídni a Budapešti. Vzhledem k osobnímu nasazení pro práci vřele doporučujeme jeho společnost.